ЧАС РОБОТИ
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб-Вс вихідний
18036, Україна, м. Черкаси,
вул. Пастерівська, 104/1
ohoronasvto@gmail.com
+38 (0472) 38-21-22
+38 (067) 472-62-52

Обладнання систем відео спостереження

Камери відеоспостереження - знямають навколишню територію і передати відеозображення на записуючий пристрій, яке, в свою чергу, записує те, що відбувається і виводить відео з камер безпосередньо на монітор.

Всі системи охоронного відеоспостереження ділять на два типи: провідні і бездротові. Застосування тієї чи іншої технології залежить від особливостей об'єкта. Також системи відеоспостереження поділяють на аналогові і цифрові. Цифрове відеоспостереження в рази краще, ніж аналогове, але згодом і ціни на цифрові системи відеоспостереження будуть вище.

 

видеорегистратор Dahua Technology DHI-XVR4104C-S2

* видеовходы - 4 канала;
* поддержка HDCVI / AHD / TVI / CVBS / IP камер до 2 Мп;
* запись: видео/аудио;
* режим записи: вручную, по расписанию, по детекции, по тревоге, без записи;
* режим поиска: время/дата, "тревога", детекция движения, точный поиск с точностью до одной секунды;
* хранение записи: внутренний жесткий диск до 8 Тб;
* возможность подключения к сети Ethernet (до 128 пользователей).
видеорегистратор Dahua Technology DHI-XVR4104C-S2
 видеорегистратор Dahua Technology DH-XVR5108C-S2 * видеовходы - 8 каналов;
* поддержка HDCVI / AHD / TVI / CVBS / IP камер до 5 Мп;
* запись: видео/аудио;
* режим записи: вручную, по расписанию, по детекции, по тревоге, без записи;
* режим поиска: время/дата, "тревога", детекция движения, точный поиск с точностью до одной секунды;
* хранение записи: внутренний жесткий диск до 8 Тб;
* возможность подключения к сети Ethernet (до 128 пользователей).
 видеорегистратор Dahua Technology DH-XVR5108C-S2

видеокамера DH-HAC-HDW1200RP

* разрешение - 2 Мп, 1920х1080;
* фиксированный объектив с фокусным расстоянием f = 2.8 мм / 3.6 мм;                                             * эффективное расстояние обнаружения (2.8 мм) - 37 м, наблюдения - 15 м, распознавания - 8 м, идентификации - 4 м;
* эффективное расстояние обнаружения (3.6 мм) - 53м, наблюдения - 21м, распозгавания - 8 м, индевикации - 5м;
* передача сигнала до 1200 метров по коаксиальному кабелю, до 450 метров по кабелю UTP;  * дальность ИК подсветки до 20 метров.
* питание - DC 12v, максимальная потреблюяемая мощность до 3,3 Вт;
* предназначена для работы при температуре окружающей среды, в диапазоне от -40°C до + 60°С.

видеокамера DH-HAC-HDW1200RP
видеокамера DH-HAC-HFW1220SP-S3 * разрешение - 2 Мп, 1920х1080;
* фиксированный объектив с фокусным расстоянием f = 2.8 мм;
* передача сигнала до 800 метров по коаксиальному кабелю;
* дальность ИК подсветки до 30 метров.
* питание - DC 12v, максимальная потреблюяемая мощность до 3,8 Вт;
* предназначена для работы при температуре окружающей среды, в диапазоне от -40°C до + 60°С.
видеокамера DH-HAC-HFW1220SP-S3

HD-CVI видеокамера Dahua DH-HAC-HFW1400TP

* разрешение - 4 Мп, 2560х1440;
* фиксированный объектив с фокусным расстоянием f = 2.8 мм;                                                                                                     * эффективное расстояние обнаружения - 56 м, наблюдения - 22 м, распознавания - 11 м, идентификации - 6м;                                                                                                                                                                                                                                                            * дальность ИК подсветки до 30 метров.
* питание - DC 12v, максимальная потреблюяемая мощность до 4,0 Вт;                                                         * предназначена для работы при температуре окружающей среды, в диапазоне от -40°C до + 60°С, влажность до 95%.

HD-CVI видеокамера Dahua DH-HAC-HFW1400TP

Торгова марка "Sparta". IP (Internet Protocol) і AHD (Analog High Definition) відеореєстратори і камери відмінної якості. AHD це останнє слово технічного прогресу, в технології охоронного відеоспостереження. Розроблені на матрицях SONY відеокамери з технологією AHD затьмарюють якістю зображення аналогових (CCTV) рішень тій же ціновій категорії і складають хорошу конкуренцію IP і HD-SDI систем.

С помощью AHD можно усовершенствовать существующую систему аналогового видеонаблюдения. Не имеет значения коксиальный кабель или витая пара была проложена у Вас раньше – картинка будет отличной в любом из решений.

IP камери Sparta підходять до більшості IP відеореєстраторів. Мають високу деталізацію картинки, хмарні сервіси для запису відеопотоку, інструменти для передачі відео по інтернету на ПК, телефони, планшети без використання платних ddns. Компактні, легкі в налаштуванні, з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і дійсно за доступною ціною є прекрасним рішенням на об'єктах будь-якої складності.

Для спостереження вузьких і довгих ділянок потрібна камера з кутом огляду об'єктива від 15 ° до 30 °. Об'єктив з фіксованою діафрагмою не дозволить отримати необхідну глибину різкості. Для спостереження за великою територією необхідно встановити об'єктив з кутом огляду від 60 ° до 90 ° (можна і з фіксованою діафрагмою). При кутах огляду більше 90 ° з'являються сильні геометричні спотворення зображення.

Спостереження за внутрішніми приміщеннями слід передбачити вирішення таких завдань: встановити спостереження за всіма вікнами, дверьми приміщення, контроль за вхідними дверима, загальний нагляд за поточною обстановкою в приміщенні. Ці завдання вирішуються за допомогою вибору двох відеокамер. Перша камера - з широким кутом зору, що охоплює всю площу приміщення на поворотному пристрої, обладнана об'єктивом з трансфокатором і має предустановки на вікна та двері. Друга, з малим кутом зору і високою роздільною здатністю, - для контролю всіх вхідних в приміщення через двері.
Контроль коридорів. Спостереження за всіма особами, що входять в коридор, що вирішується установкою однієї відеокамери, обладнаної об'єктивом з трансфокатором. Для ідентифікації входять до торцеву двері використовують камеру з високою роздільною здатністю.
Сходові прольоти контролюються двома відеокамерами, спрямованими відповідно вгору і вниз по сходах і розташованими під стелею.

2006 c Все права на сайт належать СВТО "ОХОРОНА". Розробка і просування сайту - seo-city.org