ЧАС РОБОТИ
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб-Вс вихідний
18036, Україна, м. Черкаси,
вул. Пастерівська, 104/1
ohoronasvto@gmail.com
+38 (0472) 38-21-22
+38 (067) 472-62-52

Обладнання

Камери  відеоспостереження - знямають навколишню територію і передати відеозображення на записуючий пристрій, яке, в свою чергу, записує те, що відбувається і виводить відео з камер безпосередньо на монітор. ґ
Всі системи охоронного відеоспостереження ділять на два типи: провідні і бездротові. Застосування тієї чи іншої технології залежить від особливостей об'єкта. Також системи відеоспостереження поділяють на аналогові і цифрові. Цифрове відеоспостереження в рази краще, ніж аналогове, але згодом і ціни на цифрові системи відеоспостереження будуть вище.

Торгова марка "Sparta". IP (Internet Protocol) і AHD (Analog High Definition) відеореєстратори і камери відмінної якості. AHD це останнє слово технічного прогресу, в технології охоронного відеоспостереження. Розроблені на матрицях SONY відеокамери з технологією AHD затьмарюють якістю зображення аналогових (CCTV) рішень тій же ціновій категорії і складають хорошу конкуренцію IP і HD-SDI систем.

С помощью AHD можно усовершенствовать существующую систему аналогового видеонаблюдения. Не имеет значения коксиальный кабель или витая пара была проложена у Вас раньше – картинка будет отличной в любом из решений.

IP камери Sparta підходять до більшості IP відеореєстраторів. Мають високу деталізацію картинки, хмарні сервіси для запису відеопотоку, інструменти для передачі відео по інтернету на ПК, телефони, планшети без використання платних ddns. Компактні, легкі в налаштуванні, з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і дійсно за доступною ціною є прекрасним рішенням на об'єктах будь-якої складності.

2006 c Все права на сайт належать СВТО "ОХОРОНА". Розробка і просування сайту - seo-city.org