ЧАС РОБОТИ
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб-Нд вихідний
18036, Україна, м. Черкаси,
вул. Пастерівська, 104/1
ohoronasvto@gmail.com
+38 (0472) 38-21-22
+38 (067) 472-62-52

Тривожна сигналізація

Тривожна сигналізація - комплекс пристроїв, які швидко передають сигнал тривоги групам швидкого реагування. Пультова охоронна сигналізація дозволяє миттєво повідомити клієнту і співробітникам охоронної компанії про надзвичайну ситуацію.

Основні елементи тривожної сигналізації:

  • датчики;
  • система оповіщення (сирени, світлові сигнали);
  • контрольна панель;
  • блок живлення;
  • обладнання для передачі інформації на пульт охорони і / або телефон власника.

Тривожна кнопка - це компонент охоронної сигналізації, механізм її дії полягає в передачі сигналу тривоги на спеціальний пульт. Кнопка тривоги активізує надходження миттєвого сигналу на пульт управління охоронної служби і в результаті чого, група швидкого реагування виїзджає на місце і локалізує небезпеку.

Тривожна кнопка монтується в двух варіантах:
Стаціонарна кнопка - передбачає використання спеціальних датчиків, які з'єднуються з пристроєм. Найчастіше цей тип сигналізації встановлюють в магазинах і кафе, в барах. Розташовується в невидимому для відвідувачів місці, тоді натиснути її непомітно для грабіжника не складе труднощів. Мобільна кнопка - працює за допомогою радіосигналу або WI-FI, складається з брелка і радіобази, яка потрібна для прийому сигналу. Кнопка тривоги даного виду має широкий радіус дії, завдяки чому співробітникам об'єкта не потрібно постійно перебувати біля бази. Можна зробити брелки для кожного працівника, щоб будь-який з них міг викликати групу швидкого реагування в разі потреби.

2006 c Усі права на сайт належать СВТО "ОХОРОНА". Розробка і просування сайту - seo-city.org