ЧАС РОБОТИ
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб-Нд вихідний
18036, Україна, м. Черкаси,
вул. Пастерівська, 104/1
ohoronasvto@gmail.com
+38 (0472) 38-21-22
+38 (067) 472-62-52

Технічне обслуговування пожежної сигналізації

Технічне обслуговування систем протипожежного захисту не примха і марна трата грошей, а реальна необхідність, зумовлена вимогами нормативних документів з пожежної безпеки та спрямована на збереження життя і майна людей.

Після монтажу системи автоматичної пожежної сигналізації на об'єкті, не варто забувати про необхідність виконання робіт спрямованих на підтримку її працездатності. Регулярне технічне обслуговування пожежної сигналізації дозволяє виключити ймовірність «відмови» систем в самий не підходящий момент, забезпечує її надійність і довговічність.

Слід мати на увазі, що при здійсненні перевірок пожежної безпеки об'єктів підрозділами Державної служби України надзвичайних ситуацій приділяється особлива увага наявності Договорів на технічне обслуговування і централізоване спостереження за системами технічної протипожежного захисту.

В даний час між Спеціалізованим виробничо-технічним об'єднанням «Охорона» і підприємствами, організаціями, приватними особи укладено більше однієї тисячі Договорів на технічне обслуговування систем пожежної автоматики на об'єктах міста Черкаси та Черкаської області. Для виконання робіт залучаються кваліфіковані інженерно-технічні працівники, а перевірка технічного стану обладнання проводиться з використанням спеціальних приладів, що проходять періодичні перевірки в спеціалізованих лабораторіях.

В ході виконання робіт в обов'язки технічної групи СВТО «Охорона» входить:

  • перевірка працездатності елементів системи автоматичної пожежної сигналізації;
  • перевірка проходження тривожного сигналу на пульт централізованого пожежного спостереження;
  • виявлення за викликом Замовника несправностей;
  • надання Замонику рекомендацій з експлуатації пожежної сигналізації;
  • виготовлення та ведення необхідної експлуатаційно-технічної документації.

Вартість робіт з технічного обслуговування систем протипожежного захисту становить від 360,00 грн. в місяць і залежить від кількості і технічної характеристики устаткування, яке обслуговується.

2006 c Усі права на сайт належать СВТО "ОХОРОНА". Розробка і просування сайту - seo-city.org