ЧАС РОБОТИ
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб-Нд вихідний
18036, Україна, м. Черкаси,
вул. Пастерівська, 104/1
ohoronasvto@gmail.com
+38 (0472) 38-21-22
+38 (067) 472-62-52

Пожежний моніторинг

Пожежний моніторинг - комплекс обладнання та апаратного забезпечення для цілодобового контролю безпеки на об'єкті та раннього оповіщення пожежної служби.

Своєчасне отримання сигналу про загоряння на об'єкті є однією з основних складових щодо забезпечення пожежної безпеки. Крім того, надходження тривожних повідомлень від приладів пожежних автоматичних систем на пульти централізованого пожежного спостереження є вимогою ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту».

Пульт централізованого пожежного спостереження (ПЦС) являє собою комплекс сучасних технічних засобів і програмного забезпечення, що дозволяє дистанційно вести цілодобове спостерігання за станом пожежної автоматики на об'єктах, здійснювати раннє виявлення загоряння на об'єктах і організовувати своєчасну їх ліквідацію. Пульт централізованого пожежного спостереження контролює працездатність систем пожежної сигналізації, систем пожежогасіння та димовидалення, що дає можливість своєчасно виконувати роботи по їх ремонту.

Основні функції пожежного моніторінга:

  • управління системою пожежної сигналізації, оповіщення та пожежогасіння;
  • відстеження стану протипожежного обладнання;
  • передача даних в диспетчерський центр в режимі реального часу;
  • автоматичне оповіщення пожежних і керівника про виникнення загрози.

Спеціалізоване виробничо-технічне об'єднання "Охорона" на підставі отриманої ліцензії Державної техногенної безпеки України виконує роботи з централізованого спостерігання за станом пожежної автоматики на об'єктах розташованих в будь-якому населеному пункті Черкаської області.

Технічні характеристики пульта дозволяють підключати до нього будь-які сучасні системи протипожежного захисту, а наявність аварійного живлення ПЦС забезпечує його роботу у випадках зникнення електроенергії на необмежений термін.
Диспетчер ПЦС оперативно отримує детальну інформацію про події, що відбуваються на об'єкті, а саме: найменування та адреса об'єкта, точне місце розташування приміщення, в якому сталося задимлення або загоряння, з фіксацією дати і часу надходження тривожного сигналу.

Отримана інформація дозволяє в стислі терміни вжити заходів для недопущення надзвичайної ситуації на об'єкті, а саме:

  • продублювати отриманий тривожний сигнал "пожежа" підрозділам оперативно-рятувальної служби для прийняття екстрених заходів з гасіння пожежі;
  • сповістити власника і черговий персонал об'єкта про надходження тривожного повідомлення;
  • направити на об'єкт, в разі надходження інформації "несправність", оперативну групу та чергового електромонтера для з'ясування причин тривожного повідомлення та усунення несправностей системи пожежної автоматики.

Клієнти Спеціалізованого виробничо-технічного об'єднання "Охорона" можуть бути впевнені, що в разі виникнення на об'єкті пожежі, екстрено буде вжито всіх необхідних заходів для швидкої його локалізації та гасіння.

2006 c Усі права на сайт належать СВТО "ОХОРОНА". Розробка і просування сайту - seo-city.org