ЧАС РОБОТИ
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб-Нд вихідний
18036, Україна, м. Черкаси,
вул. Пастерівська, 104/1
ohoronasvto@gmail.com
+38 (0472) 38-21-22
+38 (067) 472-62-52

Технічне обслуговування охоронної сигналізації

Компанія надає послуги гарантійного та післягарантійного технічного обслуговування систем охоронної сигналізації. Сервісне технічне обслуговування охоронної сигналізації виконується кваліфікованими фахівцями, які здійснюють профілактику і контроль встановленого обладнання для підтримки систем сигналізації в працездатному стані.

Технічне обслуговування охоронної сигналізації складається з комплексу необхідних технічних заходів: зовнішній огляд устаткування, перевірка працездатності, виявлення несправностей і профілактичні роботи. Обслуговування охоронної сигналізації на етапі огляду і перевірки працездатності охоронного обладнання дозволяє визначити його реальний технічний стан і вжити заходів щодо своєчасного усунення несправностей.

Профілактика охоронної сигналізації націлена на запобігання виходу систем з ладу і передбачає роботи планово-попереджувального характеру.

При виникненні будь-яких технічних проблем фахівці СВТО "Охорона" негайно виїзджають на об'єкт і усувають несправності з гарантією виконуваної роботи.

2006 c Усі права на сайт належать СВТО "ОХОРОНА". Розробка і просування сайту - seo-city.org