ЧАС РОБОТИ
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб-Вс вихідний
18036, Україна, м. Черкаси,
вул. Пастерівська, 104/1
ohoronasvto@gmail.com
+38 (0472) 38-21-22
+38 (067) 472-62-52

Проектування

Оснащення об'єкту пожежною сигналізацією - досить тривалий процес, що включає в себе кілька етапів. Першим етапом є проектування пожежної сигналізації для даного приміщення або будівлі.

Проектування пожежної сигналізації здійснюється індивідуально для кожного об'єкта, але на основі вимог НПБ (норми пожежної безпеки), з урахуванням вимог ПУЕ (правила встановлення електрообладнання) і ГОСТів. Складання проекту пожежної сигналізації займає деякий час і реалізується в кілька етапів.

Інспектування об'єкта. Інженер виїжджає на огляд об'єкта, оцінює розміри, планування, особливості конструкцій і т.д., визначае обсяг робіт та необхідне обладнання. Перед початком проектування пожежної сигналізації необхідно визначити ділянки приміщення або будівлі, найбільш схильні до ризику загоряння, найбільш небезпечні зони. На ці зони необхідно буде звернути особливу увагу і врахувати їх при складанні проекту пожежної сигналізації. Далі, складають проект пожежної сигналізації і готують документацію, необхідну для посвідчення дотримання пожежних норм на даному об'єкті.

Проект пожежної сигналізації - це схема системи, що складається з приладів виявлення (датчиків, сповіщувачів), приладів оповіщення (звукова сирена, транслятор мовних повідомлень), обладнання автоматичного пожежогасіння (такі прилади ще називають спрінкернимі системами), обладнання прийому і обробки інформації (контрольна панель, контрольно-приймальні прилади).

Найкращий спосіб заощадити кошти на безпеці - це довірити такий важливий етап оснащення об'єкта пожежною сигналізацією професіоналам. Компанія заслужила довіру клієнтів професійним підходом і якісним виконанням усіх видів пропонованих робіт. Ми маємо в своєму розпорядженні власне проектувальне бюро, досвідчені інженери якого виконають проектування пожежної сигналізації для будь-якого об'єкта вчасно і якісно. Дані види робіт вимагають обов'язкового ліцензування, і компания отримала всі ліцензії МНС на виконання проектування та виконання монтажних робіт, а також для проведення сервісного обслуговування пожежної сигналізації.

2006 c Все права на сайт належать СВТО "ОХОРОНА". Розробка і просування сайту - seo-city.org