ЧАС РОБОТИ
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб-Нд вихідний
18036, Україна, м. Черкаси,
вул. Пастерівська, 104/1
ohoronasvto@gmail.com
+38 (0472) 38-21-22
+38 (067) 472-62-52

Монтаж відео спостреження

Відеоспостереження є найпопулярнішим технічним засобом безпеки в світі. Облаштування відеоспостереження значно зменшує шанси несанкціонованого проникнення на об'єкт. Система відеоспостереження має структуру, до якої входять відеокамери, записуючий пристрій (відеореєстратор) і пристрій відтворення (монітор).

Камери  відеоспостереження - знімають навколишню територію і передають відеозображення на записуючий пристрій, який, в свою чергу, записує те, що відбувається і виводить відео з камер безпосередньо на монітор. Всі системи охоронного відеоспостереження ділять на два типи: дротові і бездротові. Застосування тієї чи іншої технології залежить від особливостей об'єкта.

Ще системи відеоспостереження поділяють на аналогові і цифрові. Цифрове відеоспостереження в рази краще, ніж аналогове, але згодом і ціни на цифрові системи відеоспостереження будуть вище.

За допомогою відеоспостереження можна убезпечити практично кожен об'єкт:

  • Віддалене відеоспостереження убезпечить будь-який об'єкт. Охоронним відеоспостереженням широко користуються і приватні особи, і великі компанії. Ви хочете убезпечити свій будинок? Цифрове відеоспостереження дасть Вам можливість бачити всю навколишню територію, сидячи на дивані в будинку. А якщо вже злодії проникнуть в Ваш будинок, то система відеоспостереження допоможе скласти фоторобот злочинців. Ви господар СТО? Устаткування відеоспостереження зробить відкритим для Вас весь процес роботи, дозволить дізнаватися точну кількість відремонтованих машин і таким шляхом уникнути крадіжки. Ви приватний підприємець і у Вас є віддалені офіси? Цифрове відеоспостереження стане помічником в організації віддаленого контролю над співробітниками в офісі. Також відеоспостереження може здійснюватися за всіма кабінетами в офісному центрі, за стоянкою Вашого автомобіля, спостереження, метою якого є контроль над виносом товарів зі складу і багато іншого. В сьогоднішній день такі поняття як безпека і відеоспостереження нероздільні. А охоронне відеоспостереження як технічний засіб безпеки важко і практично неможливо замінити чимось іншим.
  • Віддалене відеоспостереження дасть можливість заощадити. Охоронні системи відеоспостереження не обмежуються забезпеченням безпеки Вашого об'єкта, а й економлять Ваші кошти. Найдешевший комплект відеоспостереження коштує близько 150 у.о. Він складається з камери і пристрою запису, дуже часто цього більш ніж достатньо для вирішення питання спостереження. Верхня межа по організації відеоспостереження може підніматися до сотень тисяч доларів (установки комплексних технічних рішень у великих організаціях, великих підприємствах, торгових центрах). Але і при мінімальному наборі обладнання, і при максимальному всі Ваші витрати окупляться на 100%. Охоронне відеоспостереження (cctv) - це крок на шляху до економії чималих грошей, адже Вам тут же вдасться уникнути крадіжки домашніх речей, товарів зі складу, крадіжок в торгових точках, неробства співробітників в офісах. Погодьтеся, це приносить збитки як бізнесу, так і приватним особам. Щоб уникнути всього перерахованого вище необхідна лише встановлена ​​на об'єкті аналогова або цифрова система відеоспостереження.

Роботи при монтажі системи охоронного відеоспостереження:

  • Проводиться огляд території, ознайомлення з особливостями об'єкта: місця розміщення цінностей, кількість приміщень, що охороняються, кількість співробітників на об'єкті, приблизні схеми їх переміщення. Ця інформація допоможе зрозуміти, де розмістити відеокамери і яка кількість пристроїв буде достатньою для спостереження.
  • Визначаються завдання відеоспостереження: спостереження в режимі реального часу з виведенням на пост охорони, автономне відеоспостереження з переглядом записів тільки в разі виникнення позаштатної ситуації, охоронне спостереження, яке оснащується датчиками руху і зміни середовища з можливістю включення тривоги. Яке буде спостереження зовнішнім або всередині приміщення. У разі зовнішнього відеоспостереження відеокамери потрібно додатково оснащувати кожухами від вандалізму і несприятливих погодних умов.
  • Тестування системи. Також система відеоспостереження може бути інтегрована в загальну систему безпеки об'єкта.
  • Введення в експлуатацію, навчання персоналу клієнта.

Невдало проведений монтаж відеокамер зведе на нівець зусилля витрачені для вибору устаткування. Необхідно, щоб всі елементи контрольного обладнання відповідали одному стандарту сигналів. Варіанти обладнання об'єктів системами відеоспостереження повинні вибиратися індивідуально для кожного об'єкта на стадії його обстеження. Проектування системи відеоспостереження має здійснюватися на підставі технічного завдання, що складається відповідно до вимог чинної нормативної документації.

2006 c Усі права на сайт належать СВТО "ОХОРОНА". Розробка і просування сайту - seo-city.org