ЧАС РОБОТИ
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб-Вс вихідний
18036, Україна, м. Черкаси,
вул. Пастерівська, 104/1
ohoronasvto@gmail.com
+38 (0472) 38-21-22
+38 (067) 472-62-52

Монтажні роботи

Відеоспостереження є найпопулярнішим технічним засобом безпеки в світі. Облаштування відеоспостереження значно зменшує шанси несанкціонованого проникнення на об'єкт. Система відеоспостереження має структуру, до якої входять відеокамери, записуючий пристрій (відеореєстратор) і відтворення (монітор).

Камери  відеоспостереження - знямають навколишню територію і передати відеозображення на записуючий пристрій, яке, в свою чергу, записує те, що відбувається і виводить відео з камер безпосередньо на монітор. Всі системи охоронного відеоспостереження ділять на два типи: провідні і бездротові. Застосування тієї чи іншої технології залежить від особливостей об'єкта. Ще системи відеоспостереження поділяють на аналогові і цифрові. Цифрове відеоспостереження в рази краще, ніж аналогове, але згодом і ціни на цифрові системи відеоспостереження будуть вище.

За допомогою відеоспостереження можна убезпечити практично кожен об'єкт:

  • Віддалене відеоспостереження убезпечить будь-який об'єкт. Охоронним відеоспостереженням широко користуються і приватні особи, і великі компанії. Ви хочете убезпечити свій будинок? Цифрове відеоспостереження дасть Вам можливість бачити всю навколишню територію, сидячи на дивані в будинку. А якщо вже злодії проникнуть в Ваш будинок, то система відеоспостереження допоможе скласти фоторобот злочинців. Ви господар СТО? Устаткування відеоспостереження зробить відкритим для Вас весь процес роботи, дозволить дізнаватися точну кількість відремонтованих машин і таким шляхом уникнути крадіжки. Ви приватний підприємець і у Вас є віддалені офіси? Цифрове відеоспостереження стане помічником в організації віддаленого контролю над співробітниками в офісі. Також відеоспостереження може здійснюватися за всіма кабінетами в офісному центрі, за стоянкою Вашого автомобіля, спостереження, метою якого є контроль над виносом товарів зі складу і багато іншого. В сьогоднішній день такі поняття як безпека і відеоспостереження нероздільні. А охоронне відеоспостереження як технічний засіб безпеки важко і практично неможливо замінити чимось іншим.
  • Віддалене відеоспостереження дасть можливість заощадити. Охоронні системи відеоспостереження не обмежуються забезпеченням безпеки Вашого об'єкта, а й економлять Ваші витрати. Найдешевший комплект відеоспостереження коштує близько 150 у.о. Він складається з камери і пристрої запису, дуже часто цього більш ніж достатньо для вирішення питання спостереження. Верхня межа по організації відеоспостереження може підніматися до сотень тисяч доларів (установки комплексних технічних рішень у великих організаціях, великих підприємствах, торгових центрах). Але і при мінімальному наборі обладнання, і при максимальному всі Ваші витрати окупляться на 100%. Охоронне відеоспостереження (cctv) - це крок на шляху до економії чималих грошей, адже Вам тут же вдасться уникнути крадіжки домашніх речей, товарів зі складу, крадіжок в торгових точках, неробства співробітників в офісах. Погодьтеся, це приносить збитки як бізнесу, так і приватним особам. Щоб уникнути всього перерахованого вище необхідна лише встановлена ​​на об'єкті аналогова або цифрова система відеоспостереження.

Роботи при монтажі системи охоронного відеоспостереження:

  • Проводиться огляд території, ознайомлення з особливостями об'єкта: місця розміщення цінностей, кількість приміщень, що охороняються, кількість співробітників на об'єкті, приблизні схеми їх переміщення. Ця інформація допоможе зрозуміти, де розмістити відеокамери і яка кількість пристроїв буде достатнім для спостереження.
  • Визначаються завдання відеоспостереження: спостереження в режимі реального часу з виведенням на пост охорони, автономне відеоспостереження з переглядом записів тільки в разі виникнення позаштатної ситуації, охоронне спостереження, яке оснащується датчиками руху і зміни середовища з можливістю включення тривоги. Яке буде спостереження зовнішнім або всередині приміщення. У разі зовнішнього відеоспостереження відеокамери потрібно додатково оснащувати кожухами від вандалізму і несприятливих погодних умов.
  • Тестування системи. Також система відеоспостереження може бути інтегрована в загальну систему безпеки об'єкта.
  • Введення в експлуатацію, навчання персоналу кліента.

2006 c Все права на сайт належать СВТО "ОХОРОНА". Розробка і просування сайту - seo-city.org