ЧАС РОБОТИ
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб-Вс вихідний
18036, Україна, м. Черкаси,
вул. Пастерівська, 104/1
ohoronasvto@gmail.com
+38 (0472) 38-21-22
+38 (067) 472-62-52

Монтаж систем

Монтаж систем сигналізації ділиться на два етапи: прокладку проводів і складання устаткування. Якщо кліент бажає уникнути першого етапу, то слід використовувати нові бездротові (радіо-) датчики.

Сучасні пристрої є багатофункціональними. Вони здатні інформувати і службу безпеки, і кліента не тільки про злом (тобто несанкціоноване проникнення) через вікна, двері, але і про прориві комунікацій або пожежу в домі. Щоб користуватися по максимуму усіма перевагами охоронних пристроїв, краще довірити професіоналам монтаж сигналізації.

Важливо, сигналізацію потрібно завжди підбирати індивідуально для кожної квартири, тому краще не брати схему сигналізації у сусідів з метою економії.
СПТО "Охорона" пропонує великий вибір моделей сигналізацій, серед яких можна вибрати саме те, що потрібно для данного об’єкта.

Сигналізація повинна відповідати ряду вимог:

  • обов'язково передавати сигнал про злом на пульт безпеки;
  • вказувати місце несанкціонованого проникнення;
  • надавати можливість установки на охорону і зняття окремих зон охоронюваного об'єкта (т. е. у вас буде опція відключати апарати на вікнах, але залишати їх на дверях).

Зважайте на те, що пристрій забезпечений не тільки датчиками, які реагують на проникнення в простір, що знаходиться під охороною, але і приладами, які фіксують рух в квартирі. Якщо ви є щасливим володарем домашніх тварин, неодмінно повідомте про це перед тим, як здійснювати установку. Компания має в своєму розпорядженні фахівців, які допоможуть вам у виборі менш чутливих датчиків, які не реагують на перешкоди, створювані тваринами. Монтаж сигналізації такого типу зовсім не послаблює ступінь захисту будинку.

Якщо ж кліент хоче, щоб будинок був дійсно фортецею, і під час вашої відсутності навіть миша не змогла проскочити непоміченою, то варто задуматися про покупку такого елемента охоронної системи, як відеоспостереження. Монтаж сигналізації і супутніх пристосувань потрібно неодмінно довірити професіоналам.

2006 c Все права на сайт належать СВТО "ОХОРОНА". Розробка і просування сайту - seo-city.org