ЧАС РОБОТИ
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб-Вс вихідний
18036, Україна, м. Черкаси,
вул. Пастерівська, 104/1
ohoronasvto@gmail.com
+38 (0472) 38-21-22
+38 (067) 472-62-52

Монтажні роботи

Монтаж систем сигналізації ділиться на два етапи: прокладку проводів і складання устаткування. Якщо кліент бажає уникнути першого етапу, то слід використовувати нові бездротові (радіо-) датчики. Важливо, сигналізацію потрібно завжди підбирати індивідуально для кожної квартири, тому краще не брати схему сигналізації у сусідів з метою економії.

Сучасні пристрої є багатофункціональними. Вони здатні інформувати і службу безпеки, і кліента не тільки про злом (тобто несанкціоноване проникнення) через вікна, двері, але і про прориві комунікацій або пожежу в домі. Щоб користуватися по максимуму усіма перевагами охоронних пристроїв, краще довірити професіоналам монтаж сигналізації. СПТО "Охорона" пропонує великий вибір моделей сигналізацій, серед яких можна вибрати саме те, що потрібно для данного об’єкта.

Сигналізація повинна відповідати ряду вимог:

  • обов'язково передавати сигнал про злом на пульт безпеки;
  • вказувати місце несанкціонованого проникнення;
  • надавати можливість установки на охорону і зняття окремих зон охоронюваного об'єкта (т. е. у вас буде опція відключати апарати на вікнах, але залишати їх на дверях).

Зважайте на те, що пристрій забезпечений не тільки датчиками, які реагують на проникнення в простір, що знаходиться під охороною, але і приладами, які фіксують рух в квартирі. Якщо ви є щасливим володарем домашніх тварин, неодмінно повідомте про це перед тим, як здійснювати установку. Компания має в своєму розпорядженні фахівців, які допоможуть вам у виборі менш чутливих датчиків, які не реагують на перешкоди, створювані тваринами. Монтаж сигналізації такого типу зовсім не послаблює ступінь захисту будинку.

Якщо ж кліент хоче, щоб будинок був дійсно фортецею, і під час вашої відсутності навіть миша не змогла проскочити непоміченою, то варто задуматися про покупку такого елемента охоронної системи, як відеоспостереження. Монтаж сигналізації і супутніх пристосувань потрібно неодмінно довірити професіоналам.

2006 c Все права на сайт належать СВТО "ОХОРОНА". Розробка і просування сайту - seo-city.org