ЧАС РОБОТИ
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб-Нд вихідний
18036, Україна, м. Черкаси,
вул. Пастерівська, 104/1
ohoronasvto@gmail.com
+38 (0472) 38-21-22
+38 (067) 472-62-52

Монтаж систем пожежної сигналізації

Система пожежної сигналізації дозволяє виявити осередок загоряння на найпершому етапі, коли складності в його ліквідації ще немає. Завдяки використанню різноманітних технічних засобів, система виявляє загоряння по продуктам горіння, що дозволяє істотно знизити збитки від пожежі і виключити людські жертви.

Оснащення об'єкту системою пожежної сигналізації - це проектування пожежної сигналізації, прокладання кабельних ліній, монтаж обладнання, налаштування приладів і пуско-наладку всієї системи. Вона здійснюється у всіх типах приміщень, крім сходових майданчиків і маршів, а також приміщень, в яких відбуваються мокрі процеси (туалети, ванні, душові та ін).

Монтаж пожежної сигналізації різних типів.
В офісах і виробничих приміщеннях радять встановлювати граничну пожежну сигналізацію. Основна відмінна риса такої пожежної сигналізації - наявність сповіщувачів, що мають поріг чутливості, тобто датчик, спрацьовує, коли визначальний показник виявляється більше, ніж запрограмоване його значення - переступає поріг чутливості. Монтаж систем пожежної сигналізації порогового типу і саме устаткування, порівняно не дорогий. Ефективність такої системи не надто велика. Датчики порогової сигналізації враховують тільки одну ознаку (підвищення температури, концентрація чадного газу в повітрі, наявність диму), отже, інформативність таких датчиків не висока.

Якщо основна задача - максимальна ефективність пожежної сигналізації, спеціалісти рекомендуть монтаж автоматичної пожежної сигналізації адресно-аналогового типу. У такій системі з контрольною панелі динамічно відбувається опитування датчиків про їх стан. Перевага такої системи в тому, що є можливість відрізнити реальну тривогу від несправності самого датчика, проблем на лінії, пошкодження кабелю і т.д. При установці пожежної сигналізації даного типу опрацьовується питання систем мовного оповіщення про пожежу, систем автоматичного пожежогасіння і систем димовидалення.

Компанія протягом довгого часу займається монтажем протипожежної сигналізації, накопичений досвід дозволяє виконувати роботу будь-якого рівня складності якісно і вчасно. Сучасна система пожежної сигналізації - це зручність в експлуатації, надійність, технологічність, багатофункціональність, довговічність при відповідному обслуговуванні.

Монтаж пожежної сигналізації відбувається в індивідуальному порядку. Індивідуальний підхід до кожного об'єкта, має на увазі монтаж пожежної сигналізації, як в готовому будинку, так і на будь-якій стадії будівництва об'єкта, будь то етап проектування, закладки або обробки. Крім того, що наша компанія здійснює монтаж сигналізації, ми пропонуємо своїм клієнтам обслуговування об'єкта на період гарантії, за бажанням замовника.

Зателефонувавши нам за телефоном замовивши безкоштовний виїзд фахівця, Кліент отримає повний комплекс послуг з проектування, монтажу та пуско-налагодження пожежної сигналізації, а також гарантійне сервісне обслуговування пожежної сигналізації.

2006 c Усі права на сайт належать СВТО "ОХОРОНА". Розробка і просування сайту - seo-city.org