Пн-Пт 9:00-18:00
Сб-Нд вихідний
вул. Пастерівська, 104/1
ohoronasvto@gmail.com
+38 (067) 472-62-52
Монтаж систем периметрової охорони
Периметр об'єкту, що охороняється - це місце, з якого повинна починатися охорона і зустріч порушника, це бар'єр, наявність якого життєво важливо. Охорону периметру, як частину охоронної сигналізації виділяють в самостійну систему безпеки.
Основною метою охорони периметрів є виявлення проникнення порушника на об'єкт, що охороняється, на ранній стадії, подальше попередження служби безпеки і прийняття відповідних заходів.
Системи охорони периметра є системами раннього реагування і забезпечують охорону ще на підходах до будівлі, що охороняється. Це перший крок до захисту об'єкта. Унаслідок певних обмежень, охорону периметрів слід застосовувати в комплексі з іншими системами безпеки, такими як охоронна сигналізація і відеоспостереження.
Ефективна робота системи охорони периметра визначається вибором типу датчиків, які використовуються для сигналізації проникнення. Необхідно враховувати фактори: діі потенційного порушника, наявність огорожі та особливості конструкції, наявність смуги відчуження, рослинності і кількості снігу взимку, наявність поблизу залізничних і автомобільних магістралей, високовольтних ліній, будівель, кількість і характер розривів в огорожі (хвіртки, ворота) і тд. Необхідно зробити вибір між радіопроменеві, інфрачервоними, ємнісними, вібраційними датчиками, проводно-радіохвильовими, сейсмомагнітометріческімі, радіотехнічними засобами виявлення або використовувати їх комбінацію.
Для цілодобового спостереження території, що охороняється необхідно забезпечити підсвічування. Чергове освітлення призначене для постійного, безперервного використання у позаробочі години, у вечірній і нічний час, на відкритій території об'єкта і всередині приміщень. Тривожне освітлення використовується при виникненні надзвичайних ситуацій. Додаткове джерело світла повинено бути спрямоване на ділянку, з якого надійшов сигнал тривоги. Можна використовувати інфрачервоне освітлення об'єкта, так як людське око не реагує, а система спостереження фіксуватиме всі події. Важливо, щоб підсвічування об'єкта була рівномірною. Тому при організації підсвічування слід приділити особливу увагу вибору кількості освітлювачів і їх розташуванню.
Для прихованого підсвічування використовуються інфрачервоні світлодіоди, закамуфльовані під болт, шпильку, пластину, лампу. Для досягнення однакової дальності освітлення прихований ІЧ-прожектор повинен бути потужніший звичайного інфрачервоного. Застосовуються відеокамери подвійного режиму - кольорові в день, чорно-білі в ночі з ІК-освітленням. Камери подвійного режиму можуть містити дві, що перемикаються, ПЗС-матриці або одну ПЗС-матрицю з ланцюгом цифрового перемикання.